O kancelarii

standard, którego oczekujesz

POZNAJMY SIĘ

kim jesteśmy?

Właścicielką kancelarii jest doradca podatkowy Mariola Janusz-Michałowska wpisana na listę doradców podatkowych Ministerstwa Finansów pod numerem 10973. Jej doświadczenie zawodowe – 20-letni staż pracy w organach podatkowych oraz ponad 10-letnia praktyka w ramach własnego biznesu, są najlepszą gwarancją rzetelnej i profesjonalnej obsługi. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że księgowość Twojej firmy jest pod najlepszą opieką.

STANDARD, KTÓREGO OCZEKUJESZ

pełen profesjonalizm

Większość, zwłaszcza nielicencjonowanych biur rachunkowych, jedynie księguje dostarczone przez Ciebie dokumenty. Nasza kancelaria dodatkowo skrupulatnie jej analizuje. Dla nas nie liczy się ilość obsługiwanych Klientów, ale jakość świadczonych dla nich usług. Podstawowym atutem naszej działalności jest indywidualne podejście do każdego Klienta i skuteczna pomoc w znalezieniu najlepszej drogi dla rozwoju jego biznesu. Dotyczy to zarówno małych jednoosobowych podmiotów gospodarczych, jak również dużych firm, w tym spółek osobowych i handlowych. Dobrze rozliczone i zaksięgowane podatki to dla nas punkt wyjścia.

Wiedza i praktyka, którą się dzielimy

Rozmawiając z naszymi Klientami, staramy się aktywnie szukać rozwiązań, które pomogą im optymalizować koszty i tworzyć ambitne plany na przyszłość. Doradztwo podatkowe to jeden z kluczowych elementów skutecznie prowadzonego biznesu. Od zaangażowania i wiedzy eksperckiej często zależy finansowa kondycja firmy. W ramach umowy z naszą kancelarią profesjonalne doradztwo otrzymujesz w pakiecie podstawowych usług.